Allston

Lorem ipsum dolor sit amet, vix ea veritus delectus. Ignota explicari.

a

Contact

231 East 22nd Street, Suite 23 New York NY 10010

Email: office.ny@ratio.com
Fax: +88 (0) 202 0000 001
Záchranáři
OBUV pro hasiče

ZÁCHRANÁŘSKÁ ZÁSAHOVÁ OBUV

Záchranářské boty VÖLKL jsou speciálně přizpůsobeny požadavkům pohotovostních rescue služeb. Rychlé nazutí, odolnost za všech povětrnostních podmínek a pohodlí i při dlouhém používání během dne.

Záchranářská bota VÖLKL RESCUE ZIP

Jednotlivé modely

Záchranářská bota VÖLKL RESCUE ZIP

Záchranářská bota
Völkl Rescue Zip

Lehká záchranářská bota s izolační vysokou podešví a vzduchu propustnou vnitřní podšívkou zajišťující trvale příjemné klima nohou. Šněrování a zipový systémem pro rychlý start.

Záchranářská bota VÖLKL RESCUE ALU

Záchranářská bota
Völkl Rescue Alu

Lehká záchranářská bota, na rozdíl od Völkl Rescue Zip je vybavena třemi stabilními suchými zipy se speciálními úchyty na konci.

Zásahová obuv VÖLKL Aquasafe

Záchranářská bota
Völkl Aquasafe

Bota speciálně vyvinutá pro vodní záchranu. Odolná vůči korozi, s možností rychlého snadného rozepnutí a vyzutí jednou rukou díky speciálnímu rychloupínacímu systému v případě zaklínění, má všechny bezpečnostní prvky klasické boty S3.

Kartáče a krémy na hasičskou obuv Völkl

Kartáče, krémy a impregnační přípravky pro ošetřování hasičské obuvi.

Proč můžete věřit ZÁCHRANÁŘSKÝM botám VÖLKL

Lehkost, vynikající tlumící vlastnosti a příjemné klima chodidel jsou našimi třemi faktory úspěchu. V botách byste se totiž měli cítit dobře a měli byste se na ně spolehnout. … AŤ SE STANE COKOLIV

Ve společnosti VÖLKL se propojují zkušenosti z oblasti outdoorové a bezpečnostní obuvi. Proto se v našich botách díky jejich lehkosti, dobré izolaci a vysoké prodyšnosti budete cítit stále dobře i po dlouhém používání.

Díky technologii přímého nástřiku polyuretanové mezipodešve se bota vyznačuje extrémně silným odpružením. Takže trvale ulevíte vašim kloubům a meziobratlovým ploténkám.

Naše záchranářské boty jsou vyvíjeny a vyráběny v Německu a podléhají nejpřísnějším požadavkům na kvalitu. Navíc se snadno čistí po kontaktu s krví nebo bakteriemi díky hladkému povrchu kůže a odnímatelnému zipu.